goga1

Małgorzata Kalbarczyk-Leonczuk

Jestem doświadczoną copywriterką na swoim. Lubię być samoukiem, bo nieustanna ciekawość wszystkiego często nie daje mi spać po nocach i sprawia, że wpadam na dobre pomysły. Nie potrafię się nudzić. Moim największym marzeniem było od zawsze życie z pisania – marzyłam o tym już jako 11-letnia dziewczynka, która nie tak dawno, uczyła się pisać bezwzrokowo na komputerze przy pomocy programu Mistrz Klawiatury.

Po dziecięciu latach myślałam, że mi to przejdzie, ale tak się nie stało. Właśnie dlatego pisanie traktuję jako swój sposób na życie, który daje mi dużo szczęścia i sprawia, że się spełniam. Stworzyłam Verbal Fairy od zera po to, aby pomagać innym w wyrażaniu myśli za pomocą słów. Na co dzień zajmuję się szeroko pojętą kreacją: tworzę teksty reklamowe, wymyślam hasła i nazwy na pstryknięcie palców, nadaję emocjonalny wymiar opowieściom i organizuję zabawy kreatywne w mojej grupie inspiracyjnej Uwolnij Słowa na Facebooku

W wolnych chwilach zwiedzam Warszawę czerwonym fiatem 126p, czytam książki delektując się każdą stroną, zgłębiam tajniki malowania farbami akwarelowymi, jeżdżę na zloty motoryzacyjne, rysuję. Realizuję się twórczo jako scraperka i koordynatorka projektów kreatywnych.  

Do tego chciałabym więcej pisać niż piszę, ale piszę, żeby inni mieli napisane. 

Potrzebujesz mojej pomocy? Napisz, a stworzymy razem coś magicznego! Wróżę słowom przyszłość. Serdecznie zapraszam do współpracy!

 

 

 

Skontaktuj się z nami!

Interesuje Cię współpraca z teamem VF? Zapraszamy Cię do kontaktu! Opowiedz nam o swoich oczekiwaniach, zapytaj o ofertę lub złóż zamówienie na magiczne usługi!