Verbal Fairy jako marka istnieje od 2009 roku. W 2015 roku została przekształcona w firmę copywriterską. Moja firma to wynik ciężkiej pracy utkanej konsekwentnie z marzeń o życiu z pisania na co dzień, ponieważ od 11. roku życia skrycie o tym marzyłam. Pracuję dla znanych, autentycznych marek, agencji, małych i średnich firm, a także świadczę usługi copywriterskie dla klientów indywidualnych. Wróżę słowami przekształcając je w inspirujące historie warte zapamiętania. Codziennie uwalniam nowe pomysły i dążę do ich realizacji. Uwielbiam fascynujące burze mózgów, które organizuję w mojej grupie kreatywnej na Facebooku.

W życiu skupiam się na realizowaniu marzeń i rozwoju kilku pasji jednocześnie. Słowa są wszędzie – to główne źródło codziennej siły i motywacji. Za ich pomocą niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki w Verbal Fairy pomagamy naszym klientom osiągnąć sukces. Pracujemy w intensywnym tempie i nie boimy się wyzwań.

 

Skontaktuj się z nami!

Interesuje Cię współpraca z teamem VF? Zapraszamy Cię do kontaktu! Opowiedz nam o swoich oczekiwaniach, zapytaj o ofertę lub złóż zamówienie na magiczne usługi!